Příměstský fotbalový kemp

Připravili jsme pro Vás letní fotbalový kemp pod vedením bývalého reprezentanta a prvoligového hráče Tomáše Juna s trenérskou licencí, ve spolupráci se špičkovým týmem odborníků, kvalifikovaných trenerů s licencí a pedagogů, kteří zajištují doprovodný, naučně zábavný program.

Terminy

25.7.-29.7.2022 Zlíchov

objednat

Náplň fotbalového kempu

Zlíchov

• Po-pa 9:00-16:00
• tréninkové jednotky pod vedením zkušených trenérů
• dovednostní soutěže
• fotbalová olympiáda
• animační program
• závěrečný zápas s rodiči
• autogramiáda prvoligových fotbalistů

Pro objednání kempu Zlíchov klikněte na OBJEDNAT.

Stravování a pitný režim

Stravování: bude zajištěno ve formě svačina, oběd, svačina. Pitný režim: po celou dobu konání je pro účastníky kempu zajištěn kvalitní pitný režim (voda, ovocná štáva, čaj)

Podmínky účasti na fotbalovém kempu

Uhrazený poplatek ve stanovené lhůtě. Dobrý zdravotní stav dítěte s potvrzením o bezinfekčnosti. Při nástupu prosíme doložit vyplněné prohlášení viz. příloha a kopii zdravotní průkazky dítěte. Rodiče souhlasí s případným použitím fotografií dítěte na webu. Věk účastníků 6 – 15 let.

Písemné prohlášení rodičů o zdravotním stavu dítěte

Platební podmínky

Tímto Vás žádáme o uhrazení částky 5900,- na účet číslo 115-6914020267/0100 Nejpozději do 30. 4. 2021 Jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte a do zprávy pro příjemce napište jméno a příjmení dítěte.

Prosíme rodiče, aby respektovali

Zákaz šperků, telefonů, tabletů a jiných cenností.

Cena 5900,- zahrnuje

Stravování, pitný režim, tréninkové jednotky pod vedením kvalifikovaných trenérů, pronájem kabin a hřiště, animační program pod vedením pedagoga, ceny do soutěží, každý z účastníků obrží fotbalový dres a certifikát o účasti.

Co s sebou

Sportovní oblečení – tričko, kraťasy, mikina, tepláky, případně větrovka nebo bunda. Pohodlná sportovní obuv, v případě deště tenisky, kopačky, chrániče, pokrývka hlavy, vlastní plastovou láhev, případně nutné léky, ručník.

Stornovací podmínky

Jelikož se pro účastníky kempu nakupuje vybavení – dresy, poháry a spousta dalších cen, částka 2000,- je nevratná. I když se dítě nakonec, z důvodu např. nemoci, fotbalového kempu nezúčastní, výše uvedené ceny dostane. V případě, že bude ještě volné místo v některém z nasledujících termínů a dítě bude již zdravé, není samozřejmě problém ho zařadit. V jiném případě a doložením lékařského potvrzení o nemoci, Vám bude částka 3900,- vrácena na Vámi zadaný účet.

Chcete se nás na něco zeptat, či objenat individuální trénink pro vaše dítě? Napište nám, nebo nás přímo kontaktujte na tel.: +420 604 905 165