Příměstský fotbalový kemp

Podzimní prázdninový fotbalový kemp osobně vedený bývalým reprezentantem a prvoligovým hráčem s trenérskou licencí, Tomášem Junem, ve spolupráci se špičkovým týmem odborníků, kvalifikovaných trenerů s licencí a pedagogů, kteří zajištují doprovodný naučně zábavný program.

Terminy

26.10.-28.10.2022

objednat

Náplň fotbalového kempu


• Po-pa 9:00-16:00
• tréninkové jednotky pod vedením zkušených trenérů
• dovednostní soutěže
• fotbalová olympiáda
• animační program

Pro objednání kempu klikněte na OBJEDNAT.

Stravování a pitný režim

Stravování: Každý den bude zajištěna svačina, oběd a svačina. Pitný režim: Po celou dobu konání kempu je pro jeho účastníky zajištěn kvalitní pitný režim (voda, ovocná štáva, čaj)

Podmínky účasti na fotbalovém kempu

Poplatek za účast v kempu uhraďte, prosím, ve stanovené lhůtě. Předpokladem účasti je dobrý zdravotní stav dítěte a předložení potvrzení o bezinfekčnosti. Při nástupu prosíme doložte vyplněné prohlášení (viz příloha) a kopii zdravotní průkazky dítěte. Rodiče souhlasí s případným použitím fotografií dítěte z průběhu kempu na webu. Věk účastníků 6 – 15 let.

Písemné prohlášení rodičů o zdravotním stavu dítěte

Platební podmínky

Cena celého kempu 3900 Kč, dva dny 2900 Kč, jeden den 1900 Kč. Cena zahrnuje stravování, pitný režim, tréninkové jednotky pod vedením kvalifikovaných trenérů, pronájem kabin a hřiště, animační program pod vedením pedagoga, ceny do soutěží. Každý z účastníků obrží fotbalový dres a certifikát o účasti.
  • Číslo účtu: 115-6914020267/0100
  • Variabilní symbol: rodné číslo dítěte
  • Zpráva pro příjemce: Jméno a příjmení

Prosíme rodiče, aby respektovali

Zákaz šperků, telefonů, tabletů a jiných cenností.

Cena 3900,- zahrnuje

Cena zahrnuje stravování, pitný režim, tréninkové jednotky pod vedením kvalifikovaných trenérů, pronájem kabin a hřiště, animační program pod vedením pedagoga, ceny do soutěží. Každý z účastníků obrží fotbalový dres a certifikát o účasti.

Co s sebou

Sportovní oblečení – tričko, kraťasy, mikina, tepláky, případně větrovka nebo bunda. Pohodlná sportovní obuv, v případě deště tenisky, kopačky, chrániče, pokrývka hlavy, vlastní plastovou láhev, případně nutné léky, ručník.

Stornovací podmínky

Jelikož se pro účastníky kempu nakupuje vybavení – dresy, poháry a spousta dalších cen, částka 2000 Kč je nevratná. I když se dítě nakonec z důvodu např. nemoci, fotbalového kempu nezúčastní, výše uvedené ceny dostane. V případě, že bude ještě volné místo v některém z nasledujících termínů a dítě bude již zdravé, není samozřejmě problém ho zařadit. V jiném případě a za předpokladu, že bude  doloženo lékařské potvrzení o nemoci, Vám bude částka 1900 Kč vrácena na Vámi zadaný účet.
Chcete se nás na něco zeptat, či objenat individuální trénink pro vaše dítě? Napište nám, nebo nás přímo kontaktujte na tel.: +420 604 905 165