Individuální trénink

- kondiční trénink pro všechny mladé sportovce
- speciální fotbalový trénink
- kruhový trénink

Cílem je zábavnou formou v max. délce 60 min. uzpůsobit trénink přesně na míru podle věku, potřeb a schopností dítěte. Ve spolupráci se špičkovým týmem odborníků v oboru psychologie, kondiční trenér, fyzioterapie, zdravá výživa, připravíme trénink zaměřený na posouvání hranic a limitů v rychlosti, výbušnosti, dynamice,motorice, obratnosti spolu se zdokonalováním techniky zpracovaní, přihrávky a vedení míče v maximální možné rychlosti. Získávání a budování sebedůvěry. Odstranit špatné návyky v technice běhu a práce s míčem, abychom zajistili komplexní rozvoj dítěte ve všech nejdůležitějších aspektech. Jen talent nestačí, v dnešním moderním fotbale musí hráč být komplexní, mít výbornou kondici, skvělou kopací techniku oběma nohama, přehled ve hře a to vše v maximální možné rychlosti, proto pouze týmové tréninky nestačí. Jsou skvělé na podporu přehledu ve hře, součinosti se spoluhráči, rozvoj týmového ducha, čtení hry atd., ale je potřeba si přidávat, pracovat na sobě a zdokonalovat se individuálně, kde má hráč možnost celou dobu pracovat a být neustále v kontaktu s míčem. Výjimečnost dělá hvězdy, jako příklad uvedu hráče jako C. Ronaldo, Pavel Nedvěd, Petr Čech. V jiných sportech např. Jaromír Jágr nebo Roger Federer a mohl bych jmenovat další, kteří jen obrovskou pílí a dokonale profesionálním přístupem dokázali více, než ostatní a jsou ve svých přednostech jedineční.

– možnost fyzických a motorických testů na FTVS  (v závislosti na věku)

– vypracování jídelníčku na míru (projekt 90ti denní výzva)

– možnost zajištění exkurze ve fotbalové akademii Austrie Vídeň (trénink, prohlídka akademie a stadionu, lístky na zápas)

Chcete se nás na něco zeptat, či objenat individuální trénink pro vaše dítě? Napište nám, nebo nás přímo kontaktujte na tel.: +420 604 905 165